FCI   LKDApie veislyną

     
 
Anglų kokerspanielis – ne tik puikus medžiotojas, apdovanotas protu ir stabilia psichika, bet ir puikus kompanionas, kuris savo atsidavimu ir švelnumu gali papuošti mūsų gyvenimą, labai mylintis vaikus ir pagaliau - tiesiog elegantiškas ir aristokratiškas šuo.
 
Mano meilė anglų kokerspanieliams prasidėjo beveik prieš 30 metų, kai mūsų namuose atsirado parvežta iš Kaliningrado negrinaveslė spanielė Dezi. Puiki medžiotoja, su idealiu charakteriu, jaučianti mažiausią savo šeimininkų nuotaikų kaitą. Ji išgyveno su mumis 9-rius metus. Vėliau su mumis gyveno įvairių veislių šunys, bet kada, po daugel metų, jau mano pačios šeimoje, iškilo dilema kokį šunį pirkti, man su vyru liko tik vienas variantas - anglų kokerspanielis. Savo mergaitę Dinočką – Kiss Dream Anfifa's Memelis mes 2002 metais paėmėm iš veislyno Memelis. Švelnus ugninis stebuklas, šilta saulutė, atsidavusi ir drąsi Dina padarė gerą parodinę karjerą, tapus Ch LT, BLR. 2006 metais mes įregistravome anglų kokerspanielių veislyną "Galjarda”. 2007 metais veislyne buvo paliktas Dinos ir Ch LT, LV, RUS Mister X Memelis (savininkė R. Smalinskienė) sūnus - labai reto atspalvio, juodas su įrudžiu Arman Kiss Dream's Galjarda, namiškių šaukiamas Arči.
 2007 metais iš San Peterburgo, veislynas "Blek Fantom", veisėja M. Grigorjeva, pas mus atvažiavo gražuolė Meggi - Blek Fantom Orient Magic For Galjarda.
    
 
Savininkai
Natalja & Vitalij Vasilenko
Lithuania Klaipeda
tel. +370 675 11867
+ 370 670 03441
free counters